Noclegi dla studentów | Expolis Residence

noclegi dla studentów poznań

Expolis Residence oferuje tanie noclegi dla młodzieży ‒ zarówno dla uczniów, jak i dla studentów. Nasze schronisko młodzieżowe to doskonały pomysł na nocleg w Poznaniu podczas wycieczki szkolnej czy zjazdu na uczelni. Proponujemy pokoje różnej wielkości o standardzie hotelowym.

Nasza oferta

Noclegi dla młodzieży

oferujemy noclegi w centrum Poznania dla niewielkich, jak również licznych grup młodzieży. Wygodne pokoje, darmowe Wi-Fi i aktarcyjna lokalizacja sprawią, że pobyt w Poznaniu będzie bardzo udany.

Noclegi dla studentów zaocznych

oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone pokoje, w których studenci zaoczni mogą uczyć się i odpoczywać. Expolis Residence znajduje się w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych oraz dworca PKP.

Noclegi dla uczniów

przyjmujemy wycieczki szkolne i inne grupy zorganizowane. Proponujemy pokoje o różnej wielkości, które z pewnością spodobają się dzieciom i młodzieży. W schronisku istnieje możliwość przygotowania śniadań i kolacji.

Sprawdź

Oferta

nasza oferta to aż 45 pokoi o różnych standardzie i wielkości ‒ oferujemy wynajem krótko-, jak również długoterminowy.

Cennik

przygotowaliśmy przejrzysty, bardzo atrakcyjny cennik noclegów, zapewniamy też rabaty i promocje dla studentów.

Pokoje

pokoje są przestronne i dostosowane do potrzeb dzieci, młodzieży i studentów, w każdym pokoju znajduje się łazienka.

Lokalizacja

Expolis Residence zlokalizowany jest niedaleko centrum miasta, Palmiarni Poznańskiej, Centrum Kultury Zamek i  innych atrakcji.

Tanie noclegi dla studentów

Miejsca noclegowe dla studentów? Tanie noclegi w Poznaniu? Zapraszamy do Expolis Residence! Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę krótko- i długoterminowego wynajmu pokojów dla studentów. W naszych pokojach każdy student odpocznie po zajęciach, przygotujecie się do sesji i zrelaksuje  się po ciężkim dniu.  

Więcej o nas

Zarezerwuj pokój

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych jest Sławomir Lis, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Lis i Spółka Nieruchomości Kancelaria prawna Sławomir Lis, ul. R. Kaczorowskiego 18, 61-695 Poznań. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności i korzystania z plików cookies serwisu www.expolis.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Polityka prywatności i korzystania z plików cookies

Potrzebujesz budżetowej opcji? Sprawdź ofertę naszego hostelu

Sprawdź nasz drugi obiekt