Noclegi pracownicze | Expolis Residence

kwatery pracownicze poznań

Oferujemy pokoje pracownicze w centrum Poznania. Nasze noclegi to gwarancja komfortowych warunków pracy i odpoczynku!

Nasza oferta

Noclegi dla pracowników

oferujemy komfortowe i niedrogie kwatery dla specjalistów branży IT, managerów, kierowników, koordynatorów, team liderów, przedstawicieli handlowych oraz innych pracowników umysłowych średniego szczebla.

Kwatery pracownicze

do dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażone pokoje z łazienkami. Zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu i miłą obsługę. Zaletą naszego hotelu pracowniczego jest dogodny dojazd do różnych części miasta.

Noclegi dla biznesu

w Expolis Residence oferujemy wynajem pokoi, w których można w spokoju pracować lub odpocząć po ciężkim dniu w pracy. W kwaterach dla pracowników znajdują się biurka i wygodne łóżka.

Sprawdź

Oferta

Nasz hotel pracowniczy w Poznaniu oferuje komfortowe pokoje dla pracowników średniego szczebla.

Cennik

oferujemy krótko- i długoterminowy wynajem pokoi dla pracowników. Wszystkie pokoje dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Pokoje

nasza oferta to aż 45 pokoi o różnym standardzie. Wszystkie pokoje dla pracowników wyróżniają się funkcjonalnością i nowoczesnym designem.

Lokalizacja

zaletą naszego hotelu pracowniczego jest nieduża odległość do centrum Poznania, Międzynarodowych Targów Poznańskich czy Centrum Kultury Zamek .

Tanie noclegi dla pracowników

Tanie kwatery pracownicze? Pokoje dla pracowników średniego szczebla? Nasz hotel pracowniczy w Poznaniu z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Proponujemy między innymi noclegi dla specjalistów branży IT, managerów, kierowników, team liderów.

Oferujemy komfortowe kwatery, miłą obsługę i atrakcyjne ceny.

Hotel pracowniczny

Wkrótce…

Zarezerwuj pokój

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych jest Sławomir Lis, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Lis i Spółka Nieruchomości Kancelaria prawna Sławomir Lis, ul. R. Kaczorowskiego 18, 61-695 Poznań. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności i korzystania z plików cookies serwisu www.expolis.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Polityka prywatności i korzystania z plików cookies

  Często zadawane pytania

  Pytanie

  Pytanie

  Pytanie

  Pytanie

  Potrzebujesz innego rozwiązania? Sprawdź ofertę naszego hostelu w samym centrum

  Sprawdź nasz drugi obiekt