KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Expolis Residence Rooms & Apartments zlokalizowany jest w jednej z dzielnic Centrum Poznania -Łazarzu przy Parku Wilsona oraz Poznańskiej Palmiarni. Dysponuje on pokojami z bezpłatnym WiFi, telewizją kablową (TV LCD) oraz czynną przez całą dobę recepcją. Odległość obiektu od Międzynarodowych Tragów Poznańskich MTP to około 400 metrów i dworca kolejowego Poznań Główny wynosi około 400 metrów.

Elegancki i nowy wystrój pokoi w Expolis Residence stanowi połączenie nowoczesnej kolorystyki i ciekawego designu. We wszystkich pokojach znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz łazienka prywatna wyposażona w prysznic. Do dyspozycji Gości są pokoje w wersji premium oraz economy – idealne dla podróżujących turystycznie czy biznesowo.

Międzynarodowe Tragi Poznańskie MTP, Park Wilsona, Poznań Główny MTP, Palmiarnia Poznańska dzieli od obiektu tylko około 400 metrów.

Tu jesteśmy obecni


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych jest Sławomir Lis, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Lis i Spółka Nieruchomości Kancelaria prawna Sławomir Lis, ul. R. Kaczorowskiego 18, 61-695 Poznań. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności i korzystania z plików cookies serwisu www.expolis.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Polityka prywatności i korzystania z plików cookies