Blog

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty noclegowej – Expolis Residence?

Expolis Residence znajduje się w sercu Poznania i oferuje gościom noclegi o standardzie hotelowym. Do dyspozycji zainteresowanych są pokoje o różnym standarcie i w różnej cenie — wszystkie bardzo funkcjonalne i przytulne. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z oferty Expolis Residence? Odpowiedź znajdziecie poniżej. Zachęcamy do lektury!

Expolis Residence

Dlaczego wśród wielu hoteli i pensjonatów i innych obiektów noclegowych w Poznaniu warto wybrać właśnie Expolis Residence? Powodów jest sporo, wśród największych plusów wymienić  możemy takie kwestie, jak:

  • Atrakcyjna lokalizacja ‒ dużą zaletą omawianego obiektu jest jego lokalizacja. Expolis Residence mieści się w historycznej dzielnicy Poznania, otoczony jest zabytkami, pięknymi kamienicami i zielenią, w pobliżu nie brakuje też klimatycznych kawiarenek. Niedaleko Expolis Residence znajdują się również: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Stary Rynek, Dworzec główny, Park Wilsona, Arena, Palmiarnia Poznańska ,Hala widowiskowa Arena, Port lotniczy Poznań-Ławica i wiele, wiele innych
  • Komfortowe pokoje i przestronny apartament ‒ w Expolis Residence na gości czekają pokoje z łazienkami o różnych standardzie i wielkości. W zależności od potrzeb i preferencji goście mogą zdecydować się na pokój w klasie Economy, Standard, Komfort, Premium, jak również na przestronny apartament Superior. Wszystkie pokoje są urządzone w zgodzie z aktualnymi trendami i wyróżniają się funkcjonalnością.
  • Konkurencyjne ceny ‒ choć Expolis Residence proponuje noclegi o standardzie hotelowym i do dyspozycji oddaje komfortowe, kompleksowo wyposażone pokoje, zapewnia bardzo konkurencyjne ceny. Poniżej znajdziecie krótki cennik:

Cennik

  • Cena pobytu dla jednej osoby od niedzieli do czwartku w pokoju STANDARD ‒ 109 zł.
  • Cena pobytu dla jednej osoby w piątek i sobotę w pokoju COMFORT ‒ 169 zł.
  • Cena pobytu dla dwóch osób od niedzieli do czwartku w pokoju STANDARD ‒ 129 zł.
  • Cena pobytu dla jednej osoby od niedzieli do czwartku w pokoju COMFORT ‒ 129 zł.

Kompleksowa oferta

Oferta Expolis Residence jest niezwykle szeroka, Expolis Residence proponuje zarówno długo-, jak i krótkoterminowy wynajem pokoi. Goście mogą wykupić noclegi na cały tydzień, jak również na jedną noc.

Do kogo skierowana jest oferta Expolis Residence? Absolutnie do wszystkich, Expolis Residence zapewnia wygodne noclegi dla:

  • rodzin z dziećmi
  • klientów biznesowych
  • turystów

Expolis Residence oferuje również niedrogie noclegi dla studentów oraz kwatery pracownicze.

Na koniec

Jeśli więc planujesz rodzinny wyjazd do Poznania, chcesz odwiedzić stolicę wielkopolski z grupą znajomych, czy też wybierasz się do stolicy Wielkopolski na spotkanie biznesowe i szukasz komfortowego noclegu w centrum miasta, zapraszamy do Expolis Residence!

Nocleg Poznań – sprawdź tutaj